Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Wybór koordynatorów SLD w okręgach wyborczych

W związku z rezygnacją Ireneusza Nitkiewicza ze wszystkich funkcji w SLD - 31 lipca 2019 r. podczas zebrania Zarządu Województwa SLD, z udziałem przewodniczacego SLD Włodzimierza Czarzastego, sekretarza generalnego SLD Marcina Kulaska, członka wladz krajowych SLD i b. europosła Janusza Zemke oraz przewodniczących rad powiatowych SLD - podjęto decyzję o wyborze koordynatorów okręgów wyborczych bydgoskiego i toruńsko-włocławskiego do czasu wyboru nowego przewodniczącego.

Zostali nimi wiceprzewodniczący Kujawsko-Pomorskiej RW SLD – Piotr Hemmerling (okręg bydgoski) oraz Krzysztof Kukucki (okręg toruńsko-włocławski). Za prowadzenie wojewódzkiego biura SLD odpowiadać będzie sekretarz bydgoskiej struktury partii – Zbigniew Welenc.

Dyskutowano także o stanie przygotowań do wyborów parlamentarnych, w tym o programie wyborczym oraz współpracy z innymi podmiotami politycznymi w ramach bloku lewicowego.

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem