Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Drugi wakacyjny piknik rodzinny SLD w Bydgoszczy tym razem w Starym Fordonie

dodano tydzień temu, 2017-07-17 w kategorii: Powiatowe

12 lipca 2017 r. Festyny „Wspólne wakacje w Bydgoszczy” organizuje i w całości finansuje SLD w Bydgoszczy oraz samorządowcy SLD Lewica Razem Anna Mackiewicz, Mirosław Kozłowicz, Magdalena Krysińska, Ireneusz Nitkiewicz, Jan Szopiński, Tomasz Puławski, Kazimierz Drozd i Jakub Mendry.
 
Dziękujemy Rafael Prętki i Stowarzyszenie Miłośników Starego Fordonu za poinformowanie mieszkańców o pikniku.
 
Na pikniku było wiele atrakcji dmuchańce, wata cukrowa, malowanie buziek, malowanie na sztalugach, malowanie na wielkim płótnie oraz dla dorosłych konkursy z nagrodami. Nagrody ufundowali europoseł Janusz Zemke oraz radny Rady Miasta Bydgoszczy Jan Szopiński.
 
Osoby, które przyszły mogły dziś porozmawiać z radnymi Ireneuszem Nitkiewiczem i Janem Szopińskim oraz zastępcami prezydenta Anną Mackiewicz i Mirosławem Kozłowiczem.
 
 
 
 
Podczas pikniku wspólnie z samorządowcami o atrakcje i sprawną organizację dbali: Czesława Augustinowicz, Julia Wrońska, Ela Kamińska-Zielińska, Sara Tomaszewicz, Tomasz Mokos, Edmund Krokowski, Grzegorz Głowacki, Sebastian Grochowalski, Zbigniew Welenc, Sławek Duliński, Jacek Dudziak, Zuzia i Filip.
 
Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli na piknik rodzinny. Nie było dziś słonecznie i trochę kropiło, jednak wszyscy bawili się świetnie.
 
Więcej zdjęć w GALERII
 


Komentarze

Wydarzenia

 • Zbigniew Ziobro do dymisji. Apel do prezydenta o trzecie weto.

  3 godziny temu

  - Składamy zawiadomienie do prokuratury w związku z możliwością popełnienia przestępstwa przez funkcjonariusza publicznego, który przekroczył lub nie dopełnił swoich obowiązków przez przedłożenie Senatowi RP ustawy z 20 lipca 2017 r. o Sądzie Najwyższym w innym brzmieniu aniżeli została ona...czytaj więcej»

 • Gawkowski: PiS działał w sprawie sądów, jak zorganizowana grupa przestępcza

  dzisiaj o 06:58

  - Tryb pracy nad ustawami, które zmieniają ustrój państwa, to jest to łamanie kręgosłupa demokracji. Niestety Prawo i Sprawiedliwość może się oburzać na temat tego, że ktoś mówi, że będzie siedział, ale PiS w tej sprawie działało jak zorganizowana grupa przestępcza – powiedział Krzysztof Gawkowski, czytaj więcej»

 • Elsner: Pół wstecz

  3 dni temu, 2017-07-21

  Wyzwiska rzucane z mównicy sejmowej pod adresem opozycji dowodzą, że nerwy prezesa PiS-u są w stanie opłakanym. Czego lub kogo boi się Jarosław Kaczyński?czytaj więcej»

 • Liberadzki: Polska w Unii bez Unii w Polsce? Czy to możliwe?

  3 dni temu, 2017-07-21

  Temperatura w Polsce i wokół Polski rośnie. Polityczna temperatura, oczywiście, co zresztą widać codziennie w Sejmie i wokół Sejmu, w Pałacu Prezydenckim i wokół niego, a także w Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Katowicach, Łodzi i w wielu innych miastach. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Czas tego Sejmu, w tym składzie dobiegł końca

  4 dni temu, 2017-07-20

  - Sejm w obecnym składzie nie ma możliwości prowadzenia Polski w sposób rozsądny i spokojny - powiedział SLD Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD podczas konferencji prasowej, która odbyła się miasteczku namiotowym, które powstało naprzeciwko Sejmu w Warszawie.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.