Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Forum Równych Szans i Praw Kobiet SLD w Grudziądzu wyróżniło uczennice

dodano miesiąc temu w kategorii: Powiatowe

23 czerwca 2017 r. podczas uroczystego zakończenia Roku Szkolnego 2016/2017 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Grudziądzu przedstawicielki Forum Równych Szans i Praw Kobiet SLD w Grudziądzu miały zaszczyt wręczyć wyróżnienia trzem uczennicom. 
 
 
Julia Purkstal Ammer, Iga Cichocka oraz Natalia Barańska odznaczały się zaangażowaniem społecznym i charytatywnym.
 
 
 
Wyróżnionym uczennicom członkinie ufundowały dyplomy, vouchery do sklepów EMPiK o wartości 100 zł oraz słodką niespodziankę. Do wyróżnień dołączył się także Poseł do Parlamentu Europejskiego Janusz Zemke, który przekazał każdej z wyróżnionych uczennic upominki.
 
 
Dziękujemy Dyrekcji ZOS nr 2 w Grudziądzu, a w szczególności Panu dyrektorowi Markowi Bergmann, za pomoc w wytypowaniu uczennic oraz za przychylność dla naszej inicjatywy, a także europosłowi Januszowi Zemke za wsparcie naszej kolejnej akcji.
 
 
Serdecznie gratulujemy uczennicom i życzymy udanych, słonecznych wakacji.
 
Mamy jednocześnie nadzieję, że w kolejnych latach będziemy mogły nagrodzić większą ilość osób za ich empatyczną postawę i serce okazywane drugiemu człowiekowi.
 
Forum Równych Szans i Praw Kobiet SLD w Grudziądzu
 


Komentarze

Wydarzenia

 • Zbigniew Ziobro do dymisji. Apel do prezydenta o trzecie weto.

  3 godziny temu

  - Składamy zawiadomienie do prokuratury w związku z możliwością popełnienia przestępstwa przez funkcjonariusza publicznego, który przekroczył lub nie dopełnił swoich obowiązków przez przedłożenie Senatowi RP ustawy z 20 lipca 2017 r. o Sądzie Najwyższym w innym brzmieniu aniżeli została ona...czytaj więcej»

 • Gawkowski: PiS działał w sprawie sądów, jak zorganizowana grupa przestępcza

  dzisiaj o 06:58

  - Tryb pracy nad ustawami, które zmieniają ustrój państwa, to jest to łamanie kręgosłupa demokracji. Niestety Prawo i Sprawiedliwość może się oburzać na temat tego, że ktoś mówi, że będzie siedział, ale PiS w tej sprawie działało jak zorganizowana grupa przestępcza – powiedział Krzysztof Gawkowski, czytaj więcej»

 • Elsner: Pół wstecz

  3 dni temu, 2017-07-21

  Wyzwiska rzucane z mównicy sejmowej pod adresem opozycji dowodzą, że nerwy prezesa PiS-u są w stanie opłakanym. Czego lub kogo boi się Jarosław Kaczyński?czytaj więcej»

 • Liberadzki: Polska w Unii bez Unii w Polsce? Czy to możliwe?

  3 dni temu, 2017-07-21

  Temperatura w Polsce i wokół Polski rośnie. Polityczna temperatura, oczywiście, co zresztą widać codziennie w Sejmie i wokół Sejmu, w Pałacu Prezydenckim i wokół niego, a także w Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Katowicach, Łodzi i w wielu innych miastach. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Czas tego Sejmu, w tym składzie dobiegł końca

  4 dni temu, 2017-07-20

  - Sejm w obecnym składzie nie ma możliwości prowadzenia Polski w sposób rozsądny i spokojny - powiedział SLD Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD podczas konferencji prasowej, która odbyła się miasteczku namiotowym, które powstało naprzeciwko Sejmu w Warszawie.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.